Tudem – Sistematik işbirliği

Kültür ve eğitim yayıncılığında bir ekol olan Tudem Yayın Grubu, kitaplarının dijitalleştirilmesi ve e-kitap dönüşümü için Sistematik ile işbirliği yapıyor.

TUDEM Yayın Grubu bünyesinde, Tudem, DeliDolu, Desen, Turuncu, BlokTest, İyi Kitap markalarını ve Uçanbalık Yayınları’nı barındırıyor.

Hazırlanan e-kitaplar, EPUB3 formatında hazırlanarak okurlara sunulacak. Sistematik Tudem için bazı özel proje kitapları da gerçekleştirecek.

Tudem Hakkında

1984 yılında kurulan Tudem, yaklaşık 30 yıldır faaliyet gösteriyor. Eğitim yayıncılığının yanı sıra, 10 yılı aşkın süredir kültür yayıncılığında özgün, nitelikli ve güvenilir 700’ü aşkın yayımlanmış eseriyle sektördeki ilk 5 yayın kuruluşundan biri.

İzmir’deki merkez ofisi, İstanbul’daki irtibat-satış bürosu ve Türkiye’nin her yerine yayılmış 200’ü aşkın bayisiyle Tudem, ülkemizdeki her çocuğa, bireye, öğretmene, ebeveyne ulaşmayı hedefler.

Okul öncesinden yetişkin kitaplarına kadar her yaştan okura hitap eden Tudem Yayın Grubu’na ait eserlerde, hem evrensel-kültürel paylaşımlar bulabileceğiniz yabancı yayınlara hem de Türkiye’nin önemli yazarlarına rastlamanız mümkün. Dünyada fenomen haline gelmiş, başucu kitabı yapılmış pek çok kitap Tudem tarafından Türkçe’ye kazandırılmıştır.

Her yıl yüzden fazla yeni kitabını okurların beğenisine sunan Tudem Yayın Grubu, edebiyat eserlerinin yanısıra, yoğun bilgi içeriğiyle başvuru niteliği taşıyan kaynaklar, görsel okuma becerisini geliştiren çizgi romanlar, okumayı bir keyif haline dönüştüren eğlencelik kitaplar Tudem’in yayımladığı eserlere görsellik ve içerik anlamında çeşitlilik kazandırır.

Tudem Yayın Grubu