Kitaplarını dijitalleştirdiğimiz yayınevi sayısı 29’a ulaştı

25arti

Ülkemizde nitelikli e-kitap üretiminin öncüsü Sistematik’in kitaplarını dijitalleştirdiği yayınevi sayısı 2019 itibariyle 29’a ulaştı.

Sistematik hizmet verdiği yayınevlerinin kitaplarını EPUB3 formatında hazırlıyor. Bu formatı ülkemizde ilk kez kullanan ve EPUB3 formatını kullanarak ülkemizde ilk kez interaktif, animasyon, video, slayt gösterisi, foto albüm, seslendirme gibi multimedya öğelerini içeren kitapları yine Sistematik gerçekleştirdi.

Sistematik’in çalıştığı yayınevleri çeşitlilik açısından da çok renkli. Akademik yayıncılık yapan yayınevleri, üniversite yayınevleri, mimari ve mühendislik kitaplarına odaklanan yayınevleri, çocuk kitapları yayınlayanlar, sosyal bilimler, araştırma inceleme alanına yoğunlaşmış yayınevleri, edebiyat ve kültür kitaplara yayımlayanlar, polisiye, siyaset bilimi ve diğerleri.

Sistematik şu ana kadar dijitalleştirdiği binden fazla kitapla ülkemizde bu alanın hem öncüsü hem rakipsiz lideri durumunda. Bize güvenen, kitaplarını emanet eden tüm yayıncılarımıza teşekkür ediyoruz.

İşte kitaplarını dijitalleştirdiğimiz yayınevlerimiz:

(Liste alfabetiktir)